MT Biznes. Książki dla profesjonalistów

Strona główna

Newsletter

MT Biznes patronem Kongresu PSYCHOLOGIA SKUTECZNEGO PRZYWÓDZTWA

 

Po raz pierwszy w Polsce na otwartym wykładzie wystąpi światowej sławy autorytet
w dziedzinie przywództwa, autor ponad 50 książek – John C. Maxwell.Konferencja II Międzynarodowy Kongres Liderów Biznesu – Psychologia Skutecznego Przywództwa to wydarzenie, które po raz kolejny zgromadzi ludzi przedsiębiorczych, dbających o swój rozwój i wypracowanie drogi do sukcesu. Wyjątkowym atutem tego kongresu będzie postać Johna C. Maxwella, który wystąpi na pierwszym otwartym wykładzie w Polsce.

 

John C. Maxwell jest autorem ponad 50 książek, które znalazły się na listach bestsellerów publikowanych przez „The New York Times”, „The Wall Street Journal” i „BusinessWeek”. Nakładem naszego wydawnictwa ukazały się na polskim rynku m.in. takie tytuły, jak „Świadome życie”, „Kształtowanie liderów”, „Przywództwo. Złote zasady” czy „Bądź liderem!”.

 

John C. Maxwell został uznany przez Leadershipgurus.net za numer jeden w rankingu największych autorytetów w zakresie przywództwa na świecie (Top Leadership Guru). American Management Association® uznała go za lidera nr 1 w biznesie, a magazyn „Business Insider and Inc.” ogłosił Maxwella najbardziej wpływowym ekspertem
w dziedzinie przywództwa w 2014 roku. W oparciu o jego teorię i praktykę powstało wiele programów szkoleniowych w zakresie przywództwa i rozwoju osobistego.

 

 

10 października 2016 (poniedziałek), godz. 9.00
Hala Torwar, Warszawa
Organizator: 360 SBC
Więcej informacji: - kliknij tutaj -