MT Biznes. Książki dla profesjonalistów

Strona główna

Newsletter

Znajdź swój własny kod sukcesu

 


Już 11 września premiera książki Urodzony Zwycięzca - ostatniej i najbardziej kompleksowej publikacji Ziga Ziglara, którą napisał wraz z synem Tomem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z publikacją już teraz!
Zajrzyj do książki i znajdź swój własny kod sukcesu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Recenzje -

 

Słucham porad Ziga Ziglara i czytam jego książki, odkąd skończyłem dwanaście lat. Jego słowa i doświadczenia ukształtowały wszystkie moje decyzje biznesowe. Bardzo się cieszę, że Zig postanowił zawrzeć wszystkie swoje najważniejsze spostrzeżenia w jednym tomie zatytułowanym Urodzony zwycięzca. To lektura bezwzględnie obowiązkowa dla każdego, kto się zajmuje biznesem lub kto po prostu pragnie lepszego życia”.


– Dave Ramsey, gospodarz The Dave Ramsey Show,
autor bestsellera The Total Money Makeover

 


Zig Ziglar to zakomitość jedyna w swoim rodzaju. Za sprawą przykładu i oddziaływania tego niesamowitego człowieka moje życie zmieniło się na lepsze, podobnie zresztą jak życie milionów innych ludzi”.

– Andy Andrews, autor bestsellera The Traveler’s Gift

 


Znam i uwielbiam Ziga Ziglara od ponad trzydziestu lat. Dzięki jego książkom, przesłaniu i pozytywnemu nastawieniu jestem dziś lepszym liderem i sprawniej się porozumiewam.
Z wielkim podziwem i szacunkiem słucham, jak Ziglar wypowiada się o swojej »Rudej« Jean. Do dziś staram się go pod tym względem naśladować.

Przeczytałem i przyswoiłem sobie wszystko, co napisał Zig. Książka pełna jego mądrości to coś, co koniecznie należy przeczytać i przełożyć na praktykę. Zig – po prostu Cię kocham!”.

– John C. Maxwell, autor bestsellerów Przywództwo. Złote zasady
oraz Wszyscy się komunikują, niewielu potrafi się porozumieć

 


Pierwszego wystąpienia Ziga Ziglara miałam okazję wysłuchać jako czternastolatka. To dzięki jego inspiracji zostałam prelegentką motywacyjną i dzisiaj piastuję funkcję prezesa National Speakers Association. Jego nowa książka Urodzony zwycięzca odmieni również
i twoje życie!
”.

– Laura Stack, MBA, CSP, założycielka The Productivity Pro®, Inc.

 


Wspaniała książka, pełna mądrych i inspirujących słów napisanych przez najwybitniejszego prelegenta wszech czasów. Ta książka może odmienić twoje życie
i pomóc ci się wspiąć na zupełnie nowe wyżyny
”.


– Brian Tracy, autor bestsellera Psychologia sprzedaży