MT Biznes. Książki dla profesjonalistów

Strona główna»Zjedz tę żabę! AUDIODOWNLOAD

Newsletter

Zjedz tę żabę! AUDIODOWNLOAD

Zjedz tę żabę! AUDIODOWNLOAD (Brian Tracy)
AUDIODOWNLOAD

Nasza cena

20,93 zł

29,90 zł

RABAT 30%

Zjedz tę żabę! AUDIODOWNLOAD

21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania 

Brian Tracy

  • ISBN: 978-83-8087-624-8
  • format plik MP3
  • czas: 2h 59 min
  • czyta: Robert Michalak

Tytuł dostępny również jako:

» wersja tradycyjna e-book » audiobook


Zjedz tę żabę!
to książka dla ludzi biznesu, to prawdziwe vademecum podnoszenia wydajności pracy
i osiągania z niej zadowolenia.

Ta przekonująca metafora, „ogromna żaba” czekająca na zjedzenie, to twoje największe, najważniejsze zadanie, z którego realizacją będziesz prawdopodobnie zwlekać, jeśli nie zajmiesz się nim od razu. Jest ona również tym zadaniem, które
w danym momencie może mieć najkorzystniejszy wpływ na twoje życie i pomóc ci w szybkim osiągnięciu oczekiwanych rezultatów. Rozpoczęcie pracy od połknięcia „żaby” gwarantuje przez cały dzień poczucie zadowolenia wynikające ze świadomości, że już nic gorszego nie może ci się dzisiaj przytrafić.

Dwadzieścia jeden opisanych tu metod osiągania sukcesu ma za cel poprawę ogólnej wydajności i wzmocnienie twojej pozycji w pracy. Wiele z podanych w książce pomysłów można też zastosować w życiu prywatnym. Obecne wydanie zostało uaktualnione w częściach dotyczących rozwoju techniki, jaki nastąpił od pierwszego wydania w roku 2001.
 
Brian Tracy
jest jednym z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował 22 biznesami z różnych branż. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji. Jego prezentacje, przemowy i seminaria są specjalnie przygotowane i dostosowane do różnych grup odbiorców. Opisuje się je jako „inspirujące, zabawne, informujące i motywujące”. Tracy pracował z ponad 500 korporacjami, wygłosił ponad 2000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.