MT Biznes. Książki dla profesjonalistów

Strona główna»Ebooki»Twórcza odwaga EBOOK

Newsletter

Twórcza odwaga EBOOK

Twórcza odwaga EBOOK (Tom Kelley, David Kelley)
EBOOK
epub mobi

Nasza cena

33,92 zł

39,90 zł

RABAT 15%

Twórcza odwaga EBOOK

 

David KelleyTom Kelley

  • ISBN: 978-83-7746-863-0
  • 240 stron

 Wnikliwa i fascynująca opowieść o tym, jak uwolnić, pielęgnować i umacniać wrodzoną kreatywność 

drzemiącą w każdym z nas.

Innowacja i kreatywność to obecnie powszechnie uznawane siły napędowe sukcesu w biznesie. Najwyżej cenione cechy współczesnych przywódców. Jednak większość z nas przejawia skłonność do rezygnacji z szaty kreatywności na rzecz „typów twórczych” – tych, którzy malują, rzeźbią, projektują lub piszą, by w ten sposób zarabiać na życie. Zapominamy, 
że jako dzieci wszyscy byliśmy kreatywni, lepiliśmy figurki z gliny i często używaliśmy kredek. Z czasem wielu z nas zniechęciło się do swoich twórczych przedsięwzięć, by ostatecznie skupić całą swoją energię na dążeniu do bardziej tradycyjnych celów. 

 
W książce Twórcza odwaga bracia Kelleyowie przypominają, że wszyscy mamy do zaoferowania jakieś pomysły 
i spostrzeżenia. Przekonują, że kreatywność to stan umysłu, sposób myślenia i proaktywne podejście do znajdowania nowych rozwiązań. Nie wszyscy możemy być artystami, ale każdy może być bardziej twórczym prawnikiem, lekarzem, menedżerem lub sprzedawcą.
 
 

 
David Kelley jest założycielem IDEO – jednej z wiodących na świecie firm zajmujących się innowacją i projektowaniem – jak również twórcą d.school na Uniwersytecie Stanforda.
 
Tom Kelley jest partnerem w IDEO i autorem bestsellerów „Sztuka innowacji” oraz „Dziesięć twarzy innowacji”. Zajmuje również stanowisko executive fellow na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley’s Haas School of Business.