MT Biznes. Książki dla profesjonalistów

Strona główna»Zaufanie działa! EBOOK

Newsletter

Zaufanie działa! EBOOK

Zaufanie działa! EBOOK (Ken Blanchard, Cynthia Olmstead, Martha Lawrence)
EBOOK
epub mobi

Nasza cena

21,17 zł

24,90 zł

RABAT 15%

Zaufanie działa! EBOOK

Cztery kluczowe czynniki budowania trwałych związków 

Cynthia Olmsteaddr Ken BlanchardMartha Lawrence

  • ISBN: 978-83-7746-715-2
  • 120 stron

Jak zdobyć zaufanie i je utrzymać?

W tej książce, opracowanej na podstawie popularnego programu szkoleniowego Trust Works!, autor światowych bestsellerów i guru zarządzania, Ken Blanchard, wykorzystując swoją ogromną wiedzę i wnikliwość, zwraca swoją uwagę na jedną z najbardziej złożonych kwestii, która ma wpływ na wszystkie obszary życia – zaufanie.

W książce Zaufanie – to naprawdę działa! Ken Blanchard wykorzystuję prostą opowieść
o zwierzętach: psie, kocie i mądrej papudze, do pokazania, w jaki sposób można lepiej porozumiewać się z innymi. Proponuje model budowy zaufania ABCD i pokazuje, w jaki sposób za jego pomocą można rozwiązać takie problemy, jak:

- niskie morale,

- brak komunikacji,

- brak odpowiedniej reakcji na problemy,

- dysfunkcyjne przywództwo.

W dzisiejszym, mocno spolaryzowanym społeczeństwie budowa i utrzymanie zaufania stały się niezwykle istotne. W książce Zaufanie – to naprawdę działa! prostym językiem opisane zostały umiejętności niezbędne do tego, by konflikt zamienić w pokój i współpracę, co w rezultacie pomoże nam wszystkim pracować wydajnie w harmonii z innymi.


Ken Blanchard to naczelny dyrektor „duchowy” grupy The Ken Blanchard Companies. Książki z serii Jednominutowy Menedżer przetłumaczono na 25 języków i sprzedano w ponad 15 milionach egzemplarzy.


Cynthia Olmstead w 1987 roku założyła TrustWorksGroup i stała na jej czele aż do roku 2010, kiedy to firmę przejęło The Blanchard Companies. Jako ekspert z zakresu rozwoju grup doszła do wniosku, iż źródłem wielu problemów jest brak zaufania.


Martha Lawrence była redaktorem wydawnictw Simon & Schuster i Harcourt. Obecnie jest redaktorem naczelnym w The Ken Blanchard Companies.