MT Biznes. Książki dla profesjonalistów

Strona główna»Motywowanie»Zjedz tę żabę AUDIOBOOK. Wydanie drugie rozszerzone i uzupełnione.

Newsletter

Zjedz tę żabę AUDIOBOOK. Wydanie drugie rozszerzone i uzupełnione.

Zjedz tę żabę AUDIOBOOK. Wydanie drugie rozszerzone i uzupełnione. (Brian Tracy)
AUDIOBOOK

Nasza cena

25,42 zł

29,90 zł

RABAT 15%

Zjedz tę żabę AUDIOBOOK. Wydanie drugie rozszerzone i uzupełnione.

21 metod podnoszenia wydajności w pracy i zwalczania skłonności do zwlekania 

Brian_Tracy, Motywowanie, Organizacja czasu i pracy

Brian Tracy

  • ISBN: 978-83-7746-137-2
  • format CD MP3
  • Czas: 2h 58 min
  • Czyta: Robert Michalak

Zjedz tę żabę to książka dla ludzi biznesu. Ta przekonująca metafora, „ogromna żaba” czekająca na zjedzenie, to twoje największe, najważniejsze zadanie, z którego realizacją będziesz prawdopodobnie zwlekał, jeśli nie zajmiesz się nim od razu. Jest ona również tym zadaniem, które w danym momencie może mieć najkorzystniejszy wpływ na twoje życie
i pomóc ci w szybkim osiągnięciu oczekiwanych rezultatów. Rozpoczęcie pracy od połknięcia „żaby” gwarantuje przez cały dzień poczucie zadowolenia wynikającego ze świadomości, że już nic gorszego nie może ci się dzisiaj przytrafić.

Dwadzieścia jeden opisanych tu metod osiągania sukcesu ma za cel poprawę ogólnej wydajności i wzmocnienia twojej pozycji w pracy. Wiele z podanych pomysłów można też zastosować w życiu prywatnym. Prezentowane strategie to rodzaj szwedzkiego stołu technik pomocnych w osiągnięciu lepszych wyników i poprawy wydajności, których możesz użyć w każdej chwili, w dowolnej kolejności i sekwencji, jaką uznasz za właściwą. Im szybciej je opanujesz i zaczniesz stosować, tym szybciej zaczniesz osiągać sukcesy w karierze zawodowej.