MT Biznes. Książki dla profesjonalistów

Strona główna»Biblioteka Biznesmena»Sekrety podejmowania trafnych decyzji

Newsletter

Sekrety podejmowania trafnych decyzji

Sekrety podejmowania trafnych decyzji (Roger Dawson)

Nasza cena

39,92 zł

49,90 zł

RABAT 20%

Sekrety podejmowania trafnych decyzji

 

Biblioteka Biznesmena, Psychologia biznesu

Roger Dawson

  • ISBN: 978-83-61040-54-5
  • format 158 x 233 mm
  • 294 strony
  • oprawa twarda

Tytuł dostępny również jako:

e-book


Sekrety podejmowania trafnych decyzji
to trzecia z serii książka znanego na całym świecie mistrza negocjacji, autora bestsellera Sekrety negocjacji dla biznesmenów.

Autor, Roger Dawson, był dwa razy w Polsce, gdzie prowadził cieszące się dużym zainteresowaniem seminaria dla przedstawicieli polskiego biznesu. Jest on światowej sławy negocjatorem praktykiem, jednym z najpopularniejszych prelegentów w USA, wielokrotnie nagradzanym za swoje zdolności krasomówcze. W tym poradniku zajmuje się zagadnieniem podejmowania trafnych decyzji zarówno w życiu prywatnym jak i w zawodowym.

Wszystkie nasze sukcesy i porażki można przypisać decyzjom, które wcześniej podjęliśmy. Dlatego tak ważne jest podejmowanie trafnych decyzji, dzięki którym osiągniemy zamierzone cele. Na szczęście umiejętności tej można się nauczyć. Autor omawia różne metody podejmowania decyzji, wyjaśnia sposoby zbierania i oceny informacji oraz definiowania problemu, a także omawia zależności między osobowością a stylem podejmowania decyzji.

Poradnik skierowany jest przede wszystkim do biznesmenów, handlowców, menedżerów, polityków i negocjatorów, czyli ludzi podejmujących często ważne decyzje, ale wiele z poruszanych w nim tematów będzie przydatnych każdemu, bo proces podejmowania decyzji jest nieodłącznym elementem codziennego życia. Duża liczba zamieszczonych w książce przykładów, które autor zaczerpnął z życia, sprawia, że czyta się ją nie jak podręcznik, lecz jak dobrą beletrystykę.


Książka wydana przy współpracy z firmą WAMEX.