MT Biznes. Książki dla profesjonalistów

Strona główna»Ebooki»Manifest motywacji EBOOK

Newsletter

Manifest motywacji EBOOK

Manifest motywacji EBOOK (Brendon Burchard)
EBOOK
epub mobi

Nasza cena

33,92 zł

39,90 zł

RABAT 15%

Manifest motywacji EBOOK

Dziewięć deklaracji potęgi osobistej 

Brendon Burchard

  • ISBN: 978-83-8087-102-1
  • 300 stron


Manifest motywacji
to elokwentne, inspirujące, płomienne wezwanie do upominania się o własną, osobistą moc. Światowej sławy trener Brendon Burchard tłumaczy w tej książce, że podstawowym czynnikiem motywującym ludzkość do działania jest dążenie do poszerzania granic wolności osobistej. Wszyscy pragniemy większej swobody – w zakresie dysponowania własnym czasem, w dziedzinie społecznej i finansowej, ale także w sferze duchowej.


Burchard
przekonuje, że wolność osobistą można osiągnąć tylko poprzez jasne określenie własnych zamiarów
i przedstawienie deklaracji niezależności  – że musimy odwołać się do własnej wewnętrznej siły i aż do skutku przeciwstawiać się tkwiącym w nas wątpliwościom oraz wszystkim czynnikom zewnętrznym rozpraszającym naszą uwagę. Nawołuje nas do wyzwolenia się od strachu i przejęcia raz na zawsze kontroli nad własnym życiem.
 


 

BRENDON BURCHARD jest założycielem High Performance Academy, autorem książki "Energia", która znalazła się na liście bestsellerów „New York Timesa” i „USA Today”, a także książki Life’s Golden Ticket. Należy do grona najbardziej znanych trenerów motywacyjnych i rozwoju osobistego na świecie. Jego słynne sesje szkoleniowe oraz kursy wideo inspirują miliony ludzi do odnajdywania w sobie nowego ładunku energetycznego, dokonywania pozytywnych zmian w życiu oraz dzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami.