MT Biznes. Książki dla profesjonalistów

Strona główna»Motywowanie»Zespole, do dzieła! AUDIO

Newsletter

Zespole, do dzieła! AUDIO

Zespole, do dzieła! AUDIO (Ken Blanchard, Alan Randolph, Peter Grazier)
AUDIOBOOK

Nasza cena

15,92 zł

19,90 zł

RABAT 20%

Zespole, do dzieła! AUDIO

 

Letnia wyprzedaż, Motywowanie

Ken Blanchard, Alan Randolph, Peter Grazier

  • ISBN: 978-83-7746-982-8
  • format CD MP3
  • Czas nagrania 260 min
  • Oprawa plastikowa

Tytuł dostępny również jako:

» wersja tradycyjna e-book » audiodownload

W dzisiejszych czasach oczekuje się od nas wszystkich w pracy coraz większej skuteczności zespołowej. Czy jednak wiemy, jak zbudować zespół, który naprawdę potrafi wykorzystać wiedzę, doświadczenie i motywację swoich członków?

Większość z nas nie wie, szybko popada we frustrację, poddaje się i skłania ku samodzielnemu działaniu, ale w dzisiejszym środowisku biznesowym nie jest to dobre rozwiązanie.

Na szczęście jest lepszy sposób!

Trzej eksperci, Ken Blanchard, Alan Randolph i Peter Grazier, przedstawiają nam w tej książce trzyetapowy proces, dzięki któremu potrafimy przekształcić każdy zespół w tzw. zespół na wyższym poziomie, czyli zespół wykorzystujący efektywnie pomysły i motywację wszystkich swoich członków oraz czas swoich przywódców, proces przynoszący korzyści każdemu członkowi zespołu z osobna i całej organizacji.

Dyskusje, analizy przykładów i pytania pomogą czytelnikowi i jego kolegom z zespołu nauczyć się dzielenia informacjami, by budować większe zaufanie i poczucie odpowiedzialności, jasnego wyznaczania granic, by dać członkom zespołu wolność do odpowiedzialnego działania, oraz zarządzania samym sobą, by zespołowo podejmować dobre decyzje.

Jeśli wprowadzisz w życie rady zawarte w tej książce, przekonasz się, że praca zespołowa sprawia przyjemność, daje satysfakcję i zapewnia wysoką wydajność.