MT Biznes. Książki dla profesjonalistów

Strona główna»Ebooki»Nowy coaching biznesowy EBOOK

Newsletter

Nowy coaching biznesowy EBOOK

Nowy coaching biznesowy EBOOK (Carol Wilson)
EBOOK
epub mobi

Nasza cena

42,42 zł

49,90 zł

RABAT 15%

Nowy coaching biznesowy EBOOK

Przewodnik po najlepszych praktykach 

Carol Wilson

  • ISBN: 978-83-7746-940-8
  • 424 strony

Nowy coaching biznesowy to kompleksowy przewodnik po podstawach coachingu, zawierający przegląd podstawowych zasad i narzędzi, a także liczne analizy przypadków umożliwiające pogłębianie wiedzy.

Carol Wilson, doświadczony trener i szkoleniowiec, przedstawia wiedzę niezbędną do przyswojenia sobie najlepszych praktyk, przydatną zarówno dla początkujących adeptów coachingu, jak i dla aktywnych zawodowo profesjonalistów – a także dla każdego, kto chciałby kształtować w swojej organizacji kulturę coachingową. Nowe wydanie zostało kompleksowo zaktualizowane, zyskało też zupełnie nową strukturę. Kładzie większy nacisk na budowanie kultury coachingowej w organizacji i przytacza liczne przykłady z różnych krajów świata. Książka została wzbogacona o wiele nowych informacji, związanych z najnowszymi trendami charakterystycznymi dla dynamicznie rozwijającego się świata coachingu.


Carol Wilson to prelegentka, pisarka i autorka audycji prowadząca swoją działalność w skali międzynarodowej. Pełni funkcję dyrektora zarządzającego Performance Coach Training, założonego wspólnie z sir Johnem Whitmorem.