MT Biznes. Książki dla profesjonalistów

Strona główna»Motywowanie»Nowy coaching biznesowy

Newsletter

Nowy coaching biznesowy

Nowy coaching biznesowy (Carol Wilson)

Nasza cena

46,67 zł

54,90 zł

RABAT 15%

Nowy coaching biznesowy

Przewodnik po najlepszych praktykach 

Motywowanie, Psychologia biznesu

Carol Wilson

  • ISBN: 978-83-7746-817-3
  • format 158x233
  • 424 strony
  • oprawa miękka ze skrzydełkami

„Nowy coaching biznesowy” to kompleksowy przewodnik po podstawach coachingu, zawierający przegląd podstawowych zasad i narzędzi, a także liczne analizy przypadków umożliwiające pogłębianie wiedzy.

Carol Wilson, doświadczony trener i szkoleniowiec, przedstawia wiedzę niezbędną do przyswojenia sobie najlepszych praktyk, przydatną zarówno dla początkujących adeptów coachingu, jak i dla aktywnych zawodowo profesjonalistów – a także dla każdego, kto chciałby kształtować w swojej organizacji kulturę coachingową. Nowe wydanie zostało kompleksowo zaktualizowane, zyskało też zupełnie nową strukturę. Kładzie większy nacisk na budowanie kultury coachingowej w organizacji i przytacza liczne przykłady z różnych krajów świata. Książka została wzbogacona o wiele nowych informacji, związanych z najnowszymi trendami charakterystycznymi dla dynamicznie rozwijającego się świata coachingu.

Carol Wilson to prelegentka, pisarka i autorka audycji prowadząca swoją działalność w skali międzynarodowej. Pełni funkcję dyrektora zarządzającego Performance Coach Training, założonego wspólnie z sir Johnem Whitmorem.