MT Biznes. Książki dla profesjonalistów

Strona główna»Zarządzanie i strategia»Nowy Jednominutowy Menedżer AUDIO

Newsletter

Nowy Jednominutowy Menedżer AUDIO

Nowy Jednominutowy Menedżer AUDIO (Kenneth Blanchard, Spencer Johnson)
AUDIOBOOK

Nasza cena

21,17 zł

24,90 zł

RABAT 15%

Nowy Jednominutowy Menedżer AUDIO

 

Zarządzanie i strategia

dr Ken BlanchardSpencer Johnson

  • ISBN: 978-83-7746-945-3
  • CD mp3
  • czas nagrania: 180 min

Tytuł dostępny również jako:

» wersja tradycyjna e-book » audiodownload

NOWE wydanie, oparte na ponadczasowym biznesowym klasyku – zaktualizowane tak, aby współczesny czytelnik mógł szybciej odnieść sukces w szybko zmieniającym się świecie.

Jednominutowy Menedżer to książka, która pomogła milion ludziom osiągnąć sukces w życiu zawodowym i osobistym. Choć ogólne zasady w niej przedstawione mają charakter ponadczasowy, nasz świat bardzo się zmienił, odkąd została ona wydana po raz pierwszy. W związku z dynamicznym rozwojem technologii, globalizacją rynków, usprawnieniem komunikacji, a także rosnącą presją na pracowników korporacji, od których oczekuje się coraz lepszych wyników przy coraz niższym nakładzie środków – zasobów, pieniędzy czy czasu pracy – w naszym świecie dokonała się prawdziwa rewolucja.

Ken Blanchard i Spencer Johnson przedstawiają zatem Nowego Jednominutowego Menedżera, czyli te same cenne i ważne wnioski w ujęciu bliższym nowemu pokoleniu. Jest to zwięzła i przystępna opowieść, dzięki której czytelnik poznaje trzy praktyczne tajniki przewodzenia innym – a jednocześnie dowiaduje się, dlaczego one cały czas tak dobrze się sprawdzają.
Tę klasyczną opowieść o młodym pracowniku, który szuka wzoru efektywnego menedżera, czyta się równie ciekawie jak trzydzieści lat temu, tym bardziej że dziś jej przesłanie wydaje się szczególnie aktualne i pomocne.

PATRONAT: