MT Biznes. Książki dla profesjonalistów

Strona główna»Zarządzanie i strategia»ZASADA OZ

Newsletter

ZASADA OZ

ZASADA OZ (Roger Connors, Tom Smith, Craig Hickman)

Nasza cena

42,42 zł

49,90 zł

RABAT 15%

ZASADA OZ

Wspaniałe rezultaty w biznesie poprzez organizacyjną i indywidualną współodpowiedzialność 

Zarządzanie i strategia

Roger Connors, Tom Smith, Craig Hickman

  • ISBN: 978-83-7746-876-0
  • format 15.8 x 23.3 cm
  • 295 stron
  • okładka miękka ze skrzydełkami


Żadna firma nie może pozwolić sobie na brak odpowiedzialności!


Zasada Oz opisuje to, co wszyscy podejrzewaliśmy – że to nie tylko Ameryka przeżywa kryzys, ale kryzys przeżywa także amerykański charakter. Dobra wiadomość jest taka, że Connors, Smith i Hickman opisują także „żółtą brukowaną drogę” którą wszyscy musimy podążyć, aby odzyskać te cechy, które są wymagane do osiągnięcia sukcesu.
   - STEPHEN R. COVEY, autor książki 7 nawyków skutecznego działania oraz Zasady skutecznego przywództwa

W książce Zasada Oz idee, które pojąć może każdy pracownik – odpowiedzialność, zaangażowanie pracowników, kontynuowanie wysiłków i wydajna realizacja. Zastosowanie wszystkich tych idei może przełożyć się bezpośrednio na zyski firmy. Polecam tę książkę każdemu, na każdym poziomie organizacji, kto szuka tego następnego kroku na drodze ku budowie doskonałych zespołów i osiągnięciu rezultatów.”
    - DAVID SCHLOTTERBECK, prezes i dyrektor naczelny ALARIS Medical Systems

 ROGER CONNORS oraz TOM SMITH są współzałożycielami firmy Partners In Leadership, Inc., znanej na całym świecie z prowadzenia szkoleń na temat odpowiedzialności. Mając ponad siedmiuset klientów w pięćdziesięciu sześciu krajach, każdego roku szkolą dziesiątki tysięcy osób, przekazując im wiedzę na temat sprawdzonych koncepcji odpowiedzialności zawartych w Zasadzie Oz.

CRAIG HICKMAN jest współautorem międzynarodowych bestsellerów: Creating Excellence oraz Mind of a Manager, Soul of a Leader i wielu innych książek biznesowych.