MT Biznes. Książki dla profesjonalistów

Strona główna»Motywowanie»OdWażne rozmowy

Newsletter

OdWażne rozmowy

OdWażne rozmowy (Susan Scott)

Nasza cena

50,92 zł

59,90 zł

RABAT 15%

OdWażne rozmowy

Rozmowa po rozmowie zmieniaj swoje relacje, pracę, życie 

Komunikacja i negocjacje, Motywowanie, Psychologia biznesu

Susan Scott

  • ISBN: 978-83-7746-478-6
  • format 158x233 mm
  • 300 stron
  • miękka ze skrzydełkami

Książka polecana przez: Mistrzyni nauczania pozytywnej zmiany poprzez moc komunikacji.
– Peter Neill, dyrektor wykonawczy AT&T Wireless

Rozmowa po rozmowie zmieniaj swoje relacje, pracę, życie.

Susan Scott chce, żebyś osiągnął sukces. Aby to się stało, tłumaczy, musisz zmienić codzienne rozmowy w taki sposób, aby poprawić wzajemne zrozumienie – i dostać to, czego chcesz. W niniejszym przewodniku, zawierającym podręcznik z ćwiczeniami oraz Siedem Zasad OdWażnych Rozmów, Scott uczy, jak:
 

- pokonywać bariery na drodze do dobrej komunikacji;

- rozwijać i wzbogacać rozmowy ze współpracownikami, przyjaciółmi i rodziną;

- zwiększać jasność i poprawiać zrozumienie w rozmowie;
  
- radzić sobie z silnymi emocjami – po obydwu stronach stołu.


Moja osobista definicja dobrej książki brzmi: taka, która w sposób niezwykle trafny i czytelny opisuje nasze głębokie wewnętrzne przeczucia i to co przeżywamy, dzięki której doświadczamy swego rodzaju iluminacji, efektu a-ha! – poczucia powrotu do domu. Pracując z liderami, ludźmi w organizacjach widzę głęboką potrzebę zatrzymania się, autentycznej rozmowy ze sobą i innymi, rzucenia światła na skomplikowaną i zmienną rzeczywistość, która z każdej strony stawia wymagania, mnoży priorytety, pozostawia bez odpowiedzi w nieustannym poczuciu braku czasu.

Susan Scott odpowiada na tę głęboką potrzebę, zatrzymuje nas w biegu, rzuca snop światła na sprawy dobrze znane, a jakby zostawione swojemu biegowi. Lekko i z humorem wprowadza w stan iluminacji i nieustanie nas do tego wytęsknionego domu prowadzi.
Małgorzata Olszanowska - Konsultantka, Coach House of Skills


Podręcznik z ćwiczeniami Scott pozwoli czytelnikom samodzielnie prowadzić skuteczne odważne rozmowy, które zmienią ich życie.

– „Booklist”

Twoja książka OdWażne Rozmowy jest kluczowym komponentem naszego programu Alchemia Przywództwa.
– Gail S. Williams, NASA Goddard Space Flight Center

Susan Scott oferuje nam rzadki dar – zdrowy rozsądek (…) Jej ciepło i kompetencja jako trenerki i doradczyni są jak zdrowe kuksańce, których wszyscy od czasu do czasu potrzebujemy, abyśmy weszli w rozmowę, zaangażowali się i zarządzali sobą oraz otaczającym nas światem w bardziej bezpośredni, pozytywny i produktywny sposób. Scott przypomina nam, że „droga do wyjścia prowadzi przez środek” i zapewnia wspaniałe techniki nawigowania podczas podróży.

– David Allen, autor Getting Things Done

Nacisk kładziony przez Susan Scott na autentyczną komunikację, jak wszystkie dobre terapie, prowadzi czytelnika do uświadomienia sobie swoich wewnętrznych konfliktów. Scott zachęca do poznania swoich prawdziwych preferencji rozwoju i w efekcie sięgnięcia po nagrody towarzyszące samorealizacji. Bardzo trafnie zauważa, że stres jest często wynikiem życia w niezgodzie z samym sobą. Przedstawia silne argumenty na rzecz swojej koncepcji oraz narzędzia pomocne do osiągania zgodności z samym sobą.

– dr Stephen M. Pfeiffer, psycholog kliniczny i dyrektor
wykonawczy Association for the Advancement of Psychology

 Data wydania 11.10.2013 r.