MT Biznes. Książki dla profesjonalistów

Strona główna»Jednominutowy Menedżer Równowaga życia i pracy AUDIODOWNLOAD

Newsletter

Jednominutowy Menedżer Równowaga życia i pracy AUDIODOWNLOAD

Jednominutowy Menedżer Równowaga życia i pracy AUDIODOWNLOAD (Ken Blanchard, Marjorie Blanchard, D.W. Edington)
AUDIODOWNLOAD

Nasza cena

13,74 zł

22,90 zł

RABAT 40%

Jednominutowy Menedżer Równowaga życia i pracy AUDIODOWNLOAD

Zdrowy tryb życia kluczem do sukcesu 

Blanchard MarjorieD.W. Edingtondr Ken Blanchard

  • ISBN: 978-83-8087-724-5
  • format plik MP3
  • czas: 2h 18min
  • czyta: Janusz German

Tytuł dostępny również jako:

» wersja tradycyjna e-book


RÓWNOWAGA

Jednominutowy Menedżer odniósł tak wielki sukces w życiu zawodowym, że zapomniał o czymś niezwykle ważnym –
o zdrowiu. Wciąż rozchwytywany, jadł w biegu i nie miał czasu na ćwiczenia fizyczne. Bardzo szybko przybrał na wadze,
a jego oddech stał się krótki i urywany. Wkrótce odkrył, że sukces w biznesie drogo go kosztuje. W jego życiu brak było równowagi między karierą a zdrowiem.


4 WAŻNE ZASADY
Ta łatwa w odbiorze książka zawiera cenne wskazówki na temat radzenia sobie ze stresem i dbania o dobrą kondycję fizyczną. Autorzy napisali ją z myślą o wiecznie zabieganych ludziach biznesu, których harmonogramy są zawsze przepełnione „ważnymi i niecierpiącymi zwłoki zadaniami”. Opisane są w niej cztery ważne zasady, dzięki którym każdy może szybko wrócić do formy i ponownie spojrzeć na życie z odpowiedniej perspektywy. Prowadząc zdrowszy tryb życia zwiększysz swoją produktywność, obniżysz poziom stresu i osiągniesz większą satysfakcję we wszystkim, co robisz.

 

  Książka jest głosem rozsądku w pełnym pośpiechu świecie biznesu. To prosta ale zarazem głęboko przemyślana opowieść o tym, w jaki sposób każdy może osiągnąć wyżyny swoich możliwości. Przyznaję jej najwyższą notę.
           - Peter Vidmar, dwukrotny zdobywca złotego medalu olimpijskiego i kapitan amerykańskiej reprezentacji olimpijskiej w gimnastyce z roku 1984

  Znakomita książka. Dzięki niej każdy może cieszyć się dobrym zdrowiem i znakomitą kondycją fizyczną.
           - Dr Norman Vincent Peale, autor książki Moc pozytywnego myślenia

 
Dr Ken Blanchard 
- współautor Nowego Jednominutowego Menedżera oraz czterdziestu innych książek, m.in.. Gung Ho! oraz Raving Fans, bestsellerów dziennika „New York Times” w dziedzinie biznesu. Jego książki sprzedały się w łącznej liczbie ponad 18 mln egzemplarzy, przetłumaczono je na ponad 25 języków. Dr Blanchard jest przywódcą duchowym The Ken Blanchard Companies, międzynarodowej firmy oferującej usługi w zakresie szkoleń menedżerskich i rozwoju organizacji, założonej wraz z żoną, dr Marjorie Blanchard, w 1979 roku.

Majorie Blanchard jest współzałożycielką firmy Blanchard Training and Development, Inc, współautorką książki Working Well (napisanej wspólnie z Markiem Tagerem), a także szeroko znaną konsultantką, wykładowcą i trenerką. Przez ponad dziesięć lat współpracowała z organizacją YPO (Young Presidents Organizations), zrzeszającą młodych prezesów z całego świata. W roku 1983 czasopisma „New Woman” i „American Express” przyznały jej tytuł Mówcy Roku. Jest specjalistką
w dziedzinach komunikacji, przywództwa, promocji zdrowia, planowania życia i budowania zespołów.

D.W. Edington jest profesorem kinezjologii i kierownikiem Centrum Badań nad Zarządzaniem na uniwersytecie w Michigan. Uzyskał tytuł magistra matematyki i obronił doktorat z wychowania fizycznego na Uniwersytecie Stanowym w Michigan. Jest autorem i współautorem wielu artykułów i książek, w tym The Biology of Physical Activity (napisanej wspólnie
z V. Reggie Edgertonen) oraz Frontiers of Exercise Biology (napisanej z Katriną Borer i Timem White). Jego prace związane z szacowaniem poziomu zdrowia wyznaczyły standard dla korporacji wdrażających programy ochrony zdrowia dla swoich pracowników.