MT Biznes. Książki dla profesjonalistów

Newsletter

Nowości

Zrobione!

Naucz się kończyć, to co zacząłeś

Jon Acuff

PRZEDSPRZEDAŻ
Badania dowodzą, że niepowodzeniem kończy się aż 92 procent wszelkich postanowień noworocznych. Ty rówież cierpisz na „słomiany zapał”? Prześladują cię nieukończone zadania i nieosiągnięte cele? Podobają ci się wszystkie nowe pomysły? Teraz możesz to zmienić i podnieść swoją skuteczność aż o 43%.

Nasza cena

29,93 zł

39,90 zł

Negocjacyjne zoo KARTY

Strategie i techniki negocjacji w pigułce

Grzegorz Załuski

Negocjacje to gra, podczas której ludzie używają emocji i taktyk, aby przekonać innych, że mają rację. Sięgnij po talię kart prezentującą praktyczne podejście do negocjacji handlowych w przystępnej formie. Zagrasz nią w dowolną grę karcianą czy grę negocjacyjną oraz utrwalisz swoją wiedzę o taktykach stosowanych w negocjacjach.

Nasza cena

25,42 zł

29,90 zł

Zwyciężaj w biznesie!

Strategie i taktyki wojenne na biznesowym polu walki

Brian Tracy

Te same zasady, które pomagały dowódcom zwyciężać podczas militarnych kampanii, mogą również być zastosowane, aby osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym. Tracy przedstawia dwanaście kluczowych strategii wykorzystywanych przez wielkich dowódców i pokazuje, jak je stosować w życiu codziennym.

Nasza cena

42,42 zł

49,90 zł

Pieniądze albo życie

9 kroków do finansowej niezależności

Vicki Robin, Joe Dominguez

Książka należy do obowiązkowych lektur dla każdego, kto pragnie odzyskać możliwość cieszenia się pełnią życia poprzez transformację swoich relacji z pieniędzmi. Przedstawiony w niej program dziewięciu kroków wskaże Ci właściwy kierunek postępowania m.in: jak wyjść z długów, jak oszczędzać pieniądze oraz jak je inwestować.

Nasza cena

42,42 zł

49,90 zł

Zapanuj nad czasem i zostań panem swojego życia

Poznaj 10 typów czasu i efektywnie reaguj na wyzwania

Brian Tracy

Odwołując się do najnowszych badań nad produktywnością, a także do doświadczeń własnych i swoich klientów, Tracy opracował metodę, która polega na wyodrębnieniu dziesięciu różnych „czasów”, w których się funkcjonuje. Dla każdego nich opracował również stosowne podejście, które pozwala uzyskiwać najlepsze możliwe wyniki.

Nasza cena

36,47 zł

42,90 zł

polecamy

Dobra strategia zła strategia

Richard P. Rumelt

33,92 zł

39,90 zł

Dawaj innym szczęście

Tony Hsieh

42,42 zł

49,90 zł

Jak upadają giganci

Jim Collins

38,17 zł

44,90 zł

Magia myślenia na wielką skalę

David Schwartz

36,47 zł

42,90 zł

Książka tygodnia

Trzech panów w łódce (nie licząc psa) z angielskim

Jerome K. Jerome Marta Fihel, Dariusz Jemielniak, Grzegorz Komerski, Gabriela Oberda

-WYPRZEDAŻ- 50% rabat!

Poziom B2 CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć, a czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki języka obcego.

Nasza cena

24,90 zł

49,90 zł