MT Biznes. Książki dla profesjonalistów

Newsletter

Nowości

Wygrać dziś, wygrać jutro

Strategia rozwoju firmy w krótkim i długim okresie

David Cote

Niewiele jest przekonań równie zgubnych i równie powszechnych we współczesnym biznesie jak to, że nie da się jednocześnie realizować celów długo- i krótkoterminowych. Niniejsza książka przedstawia dziesięć podstawowych koncepcji strategicznych i operacyjnych, dzięki którym można uzyskiwać dobre wyniki zarówno dziś, jak i jutro.

Nasza cena

47,92 zł

59,90 zł

Jak zbudowałem firmę

Prawdziwe historie przedsiębiorców

Guy Raz

Książka oferuje bezcenną wiedzę i inspirację wynikającą z rozmów z ponad dwustoma przedsiębiorcami z całego świata, którzy opowiadają o swoich porażkach i nauczkach oraz o tym, co sprawiło, że osiągnęli sukces. To obowiązkowa pozycja dla każdego, kto marzy o otwarciu własnej firmy lub zastanawia się, dlaczego udało się to innym.

Nasza cena

45,52 zł

56,90 zł

Marketing w twojej firmie

Narzędzia, których potrzebujesz, by skutecznie prowadzić promocję

Norbert Oruba

Narzędzia, których potrzebujesz, by skutecznie prowadzić promocję. Ta książka pomoże ci w opracowaniu i wdrożeniu unikalnej i przede wszystkim skutecznej strategii marketingowej dla twojej firmy. Dowiesz się, jak prowadzić blog firmowy, komunikację w social mediach, współpracować z influencerami i jak zbudować charyzmatyczną markę osobistą lidera stojącego na czele stabilnej i rozwojowej firmy.

Nasza cena

31,92 zł

39,90 zł

Indywidualny program MBA

Rozwiń praktyczne umiejętności biznesowe

Josh Kaufman

Kompleksowy i przejrzysty przegląd wszystkich ważnych tematów biznesowych – takich jak przedsiębiorczość, rozwój produktu, marketing, sprzedaż, negocjacje, księgowość, finanse, produktywność, komunikacja, przywództwo, projektowanie systemów, analiza i zarządzanie operacyjne. Nowoczesne koncepcje i konkretne narzędzia, dzięki którym nauczysz się myśleć o biznesie w nowy, przydatny sposób.

Nasza cena

59,92 zł

74,90 zł

Firma bez strachu

Jak zbudować kulturę organizacyjną, w której bezpiecznie jest wyrażać pomysły, zadawać pytania i przyznawać się do błędów

Amy C. Edmondson

Książka krok po kroku pokazuje, jak stworzyć organizację bez lęku – taką, w której każdy może być w pracy sobą, wnosić swój wkład, rozwijać się, świetnie funkcjonować i współpracować, by uzyskiwać znakomite rezultaty. Jak zbudować kulturę organizacyjną, która sprzyja kreatywności, rozwojowi i efektywności. Jak stawiając na bezpieczeństwo psychiczne w swoim zespole lub organizacji, zyskać przewagę konkurencyjną na rynku.

Nasza cena

47,92 zł

59,90 zł

polecamy

Przyczepne historie

Chip Heath, Dan Heath

47,92 zł

59,90 zł

Taka praca nie ma sensu czyli jak zarządzać swoją energią

Tony Schwartz, Jean Gomes, Catherine McCarthy

39,92 zł

49,90 zł

Z odwagą w nieznane

Brene Brown

37,52 zł

46,90 zł

Własna firma krok po kroku. Uwaga kryzys! EBOOK

Grzegorz Krzemień

15,92 zł

19,90 zł

epub mobi

Książka tygodnia

Trzech panów w łódce (nie licząc psa) z angielskim

Jerome K. Jerome Marta Fihel, Dariusz Jemielniak, Grzegorz Komerski, Gabriela Oberda

Poziom B2 CZYTAJ - SŁUCHAJ - ĆWICZ Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć, a czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki języka obcego.

Nasza cena

29,44 zł

49,90 zł